Skip to content

BEYONCE – LEMONADE

BB5zLq1zcdo Play

LEMONADE Trailer
BEYONCÉ

BEYONCÉ

“LEMONADE”

Günümüzün en önemli kadın vokallerinden Beyoncé, 12 şarkı ve video klipten oluşan yeni görsel albümü “Lemonade” ile bir kez daha dikkatleri üzerine çekti ve müzik dünyasının en iddialı ve başarılı isimlerinden biri olduğunu bir tekrar kanıtladı.

Dünyaca ünlü sanatçı 2014’te yayınlandığı kendi adını taşıyan ilk görsel albümünün ardından, yeni görsel ve altıncı stüdyo albümü olan “Lemonade” ile hayranlarına işitsel ve görsel ikinci bir şölen sunuyor. Beyoncé’nin müziğe olan eşsiz yaklaşımını yansıtan “Lemonade”, HBO’da 12 bölümden oluşan özel yayının ve Tidal’daki prömiyerinin ardından şimdi iTunes’ta. Yayınlamasının ardından birkaç saat içerisinde Amerika, İngiltere, Kanada, Almanya ve Fransa dahil tam 61 ülkesinde 1. sıraya yerleşen albüm ülkemizdeki iTunes listesinde de 1. sırada!

BEYONCE - LEMONADE

http://smarturl.it/LEMONADEitunes

Baştan sona görsel ve işitsel olarak dizayn edilen ve Beyoncé’nin dünyasına bir yolculuk olma özelliği taşıyan albüm; geniş ve profesyonel bir ekiple hazırlanan titiz bir çalışmanın ürünü. Hem müzikal hem de görsel olarak birbirinden önemli isimlerle ortak çalışmaların yer aldığı albümde Beyoncé’ye “Don’t Hurt Yourself” şarkısında Jack White, “6 Inch” şarkısında The Weekend, “Forward” şarkısında James Blake ve “Freedom” şarkısında ise Kendrick Lamar eşlik ediyor.

Lemonade dijital ortamda yayınlanmasının hemen ardından önümüzdeki günlerde de CD+DVD’li versiyonuyla Sony Music etiketiyle müzik marketlerde olacak. Kuzey Amerika turnesine devam eden Beyoncé, Temmuz ayı itibariyle Birleşik Krallık ve Avrupa’da konserler verecek.

  Beyoncé – “Lemonade”
 1. Pray You Catch Me
 2. Hold Up
 3. Don’t Hurt Yourself featuring Jack White
 4. Sorry
 5. 6 Inch featuring The Weeknd
 6. Daddy Lessons
 7. Love Drought
 8. Sandcastles
 9. Forward featuring James Blake
 10. Freedom featuring Kendrick Lamar
 11. All Night
 12. Formation

Back to Top