Skip to content

Khontkar, yeni albümüyle “Flash” karakterini yer altından yeryüzüne çıkarıyor

Lt1905FNamg Play

Khontkar - Sürtüğe Bak
Khontkar

Son dönemde Türkiye’yi de etkisi altına alan hip-hop akımına yön veren ve trap müziğin Türkiye’deki tartışmasız en başarılı ve özgün ismi olan Khontkar, ilkini 2014 yılında yayınladığı mixtape albüm serisinin üçüncüsü olan Trap Kont 2.5’u Basemode Records, Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşturuyor.

Türkiye’nin en çok üretim yapan hip-hop label’ı olan RedKeys Music’in de sahibi olan sanatçı, vizyonu ve sanatçılarına verdiği destekle kültürün de bayrak taşıyıcısı konumuna geldi. Çok yönlü yeteneğine farklı karakterlerde hayat veren başarılı rap yıldızı, Trap Kont serisinde yarattığı “Flash” karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Dinleyicilerin son olarak 2015 yılında yayınlanan ikinci Flash albümü Trap Kont 2’de karşılaştıkları karakter, o günden bu güne kimi zaman bazı şarkılarda kendini göstererek sıkı takipçilerini heyecanlandırmayı başardı. Trap Kont 2.5’ta, yarattığı Flash karakterinin olgunluk dönemini temsil ettiğini aktaran sanatçı, bu albümde Flash’ın yeraltından yeryüzüne çıkışını simgelediğini belirtiyor.

TRAP KONT ARTIK GERÇEK BİR TRAP LORD!

Trap Kont 2.5 albümünün müjdesini sosyal medya üzerinden verdiği günden beri hayranlarında uyandırdığı beklentiyi kat be kat arttıran başarılı sanatçı, bugün beş şarkıdan oluşan yeni albümünü dinleyiciyle buluşturuyor.

Trap Kont 2.5 albümünde yine farklı bir isimle adlandırdığı prodüktör/besteci karakteri Barry Allen ile beş şarkıda işbirliği yaparken, 96 ve Yiğit Boyunağa albümdeki iki şarkının müziklerinde kendisine destek veriyor. Mix ve mastering işlemlerinde yine Barry Allen imzasını gördüğümüz albümün kapak fotoğrafı ise Hamdi Atay tarafından çekildi.


Back to Top