Skip to content

CEM ADRİAN VE MUSTAFA ÇEÇELİ, ZEHRA TOY’A “SÖZ” VERDİ!

hrd9vzxPKNg Play

Sefo - Beni Beni
Sefo

Zehra Toy’un ilk solo çalışması “Söz” Sony Müzik Türkiye etiketiyle yayımlanıyor.

Katıldığı O Ses Çocuklar ve O Ses Türkiye yarışmasında öne çıkan, Youtube’ta paylaştığı başarılı coverlarla da büyük beğeni toplayan Zehra Toy; profesyonel müzik kariyerine, ülkemizin en önemli söz yazarı ve yorumcularından Cem Adrian ve Mustafa Ceceli’nin imzası bulunan “Söz” isimli şarkıyla ilk adımı atıyor.

Sözü ve müziği Cem Adrian’a ait olan şarkının düzenlemesinde ise Mustafa Ceceli’nin imzası bulunuyor. Şarkının mix – masteringi ise Koray Püskül’e ait.

Mustafa Ceceli ile ilk kez “O Ses Çocuklar” yarışmasında tanışan Zehra Toy, 7 yıl aradan sonra kendisiyle bu şarkıda buluşmasını şu sözlerle anlattı: “İlk çıkış şarkımda Mustafa Ceceli’yle çalışmış olmaktan ve şarkının düzenlemesini yapmış olmasından dolayı çok mutluyum. Bundan sonra çok güzel işler yapacağımıza inancım büyük.”

Zehra Toy Cem Adrian’la ilgili duygu ve düşüncelerini ise şöyle özetliyor;
“İlk single çalışmam olan “Söz” şarkısının; yaptığı çalışmalara, duruşuna, müziğine hayran olduğum Cem Adrian’a ait olması, söz ve müziği ona ait olan bir şarkıyı seslendiriyor olmak, benim için tarif edilemez bir heyecan. Kendisine olan hayranlığımın boyutunu kelimelerle anlatamam.”

SAFA GÜLSOY YÖNETMENLİĞİNDE İLK KLİP!..

Ayrılık sonucu aşk acısı çeken ancak yine de renkli ve umut dolu, güçlü bir kadının canlandırıldığı klip, Safa Gülsoy yönetmenliğinde Şile’de çekildi. 20 kişilik bir ekiple gerçekleşen çekimler 15 saatte tamamlandı.

Duru güzelliğiyle de dikkatleri üzerine toplayacak olan Zehra Toy’un klipteki kostümleri styling Yusuf Can Dirik’e, saç ve makyajı ise Utku Agagil’e ait.

Zehra Toy’un “Söz” isimli teklisi ve klibi Sony Müzik Türkiye yapımı ve Sipan Babur Production iş birliğiyle 24 Eylül’de tüm dijital müzik platformlarında ve Sony Müzik Türkiye Youtube kanalında yayında olacak!..

Zehra Toy kimdir?

5 Eylül 1999 İstanbul doğumlu olan Zehra Toy, aslen Sakaryalıdır. 2014 yılında Murat Boz’un finalisti olduğu “O Ses Çocuklar” yarışması, 5 yaşından beri müzikle iç içe olan Toy’un müzik hayatının dönüm noktası olmuştur. Daha sonra katıldığı “O Ses Türkiye” yarışmasında da dikkatleri üzerine toplayan genç sanatçı, Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunudur. Zehra Toy’un sözü ve müziği Cem Adrian’a, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan ilk solo çalışması “Söz”, Sony Müzik Türkiye etiketi ve Sipan Babur Production işbirliğiyle yayımlanıyor.


Back to Top