Skip to content

SEZZY’NİN YENİ ADRESİ İSTANBUL!

Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Di Mi?” şarkısıyla müzik dünyasına “merhaba” diyen başarılı rap sanatçısı Sezzy, yeni şarkısı “Beni Bul” ile dinleyicilerle buluşuyor!

Sezzy

20 Eylül Cuma günü tüm müzik platformlarında “Beni Severdin”i dinleyebilir, Youtube Sony Music kanalında da video klibini izleyebilirsiniz.

Müzik kariyerine 16 yaşında DJ’lik yaparak başlayan ve Litvanya’da iki İngilizce albüm yayınlayan Sezzy, Baltik ülkelerinde yakaladığı bu başarıyı, MTV’nin dünyaca ünlü programı “Pimp My Ride”ın sunuculuğunu yaparak taçlandırdı. Akabinde 4 kıtada toplam 26 ülkede sayısız konser veren Sezzy, yurtdışı kariyerinde kazandığı özgüven ve deneyimle, Türk müzik dünyasına gururla adımını attı. Yakaladığı çıkışla beraber büyük bir tatil rezervasyon firması için “Di mi?”yi reklam müziği olarak derleyen Sezzy, müzik kariyerindeki basamakları yeni şarkısı “Beni Bul” ile emin adımlarla çıkmaya devam ediyor.

Sözü kendisine, bestesi ise Srvny’e ait olan “Beni Bul”un düzenlemesi ise Sezzy ve Talaz ortak imzası taşıyor.

Türkçe rap ekseninde, farklı müzik deneyimlerinin sentezlerini bir arada toplayan iddialı şarkının video klibinin çekimleri; Caner Çetiner yönetmenliğinde Balat’ta gerçekleştirildi. Klipte Sezzy’e 8 aylık hamile olan eşi Paula Poderyte ve dünyanın en büyük sosyal medya uygulamalarından TikTok’un tanınan fenomenleri eşlik etti. Türkiye’de ilk kez bir video klipte TikTok işbirliği yapılarak canlı sohbet uygulaması ekranlara yansıtıldı.Sezzy’nin yepyeni şarkısı “Beni Bul” 17 Ocak’ta Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!


Back to Top