Skip to content

SEZZY BU YAZI “ÇOK GÜZELSİN” İLE KARŞILIYOR!

Hip-hop dünyasının sevilen ismi Sezzy, 2020 yazını yepyeni bir single çalışması ile karşılıyor. Sezzy’nin afrobeat altyapılı, kıpır kıpır şarkısı “Çok Güzelsin” 5 Haziran’da dinleyicilerle buluşuyor.

Sözü ve düzenlemesi Sezzy, bestesi ise Athde Zakuti imzası taşıyan “Çok Güzelsin” bu yazın en çok dans ettirecek şarkılarından biri olmaya aday. Son dönemin popüler müzik tarzı UK afrobeat esintileri taşıyan şarkının video klibi de COVID-19 sebebiyle karantina sürecinde çekildi. Sezzy’nin çağrısı üzerine yüzlerce dans videosu gönderilen klipte; Türkiye’nin onlarca şehrinin yanı sıra Los Angeles, Abu Dhabi, Miami, New York, Amsterdam, Berlin, Bogota, Madrid gibi şehirlerden de onlarca dansçı, videolarını göndererek “Çok Güzelsin” klibinin bir parçası oldular. Sezzy’nin de Litvanya’daki evinden “Covid müziği durduramaz” mottosuyla birbirinden renkli görüntülerinin ekranlara yansıtıldığı video klibin yönetmenliğini Caner Çetiner üstlendi.

Sezzy’nin yeni şarkısı “Çok Güzelsin” 5 Haziran’da tüm dijital platformlarda ve Sony Music Türkiye YouTube kanalında sizlerle olacak.


Back to Top