Skip to content

ZEN-G & ATİ242’DEN “ALEV ALEV” BİR ŞARKI!

Rap müziğin “Kara Panter” lakaplı güçlü temsilcilerin Zen-G yayınlayacağı ilk solo albümü öncesinde dinleyicilerini heyecanlandırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay, dünya çapında zor geçen 2020 yılına ithafen yaptığı “2020” şarkısıyla çok kısa bir sürede geniş bir kitleye seslenen Zen-G, bir yandan üretmeye devam ederken bir yandan da ilk albümüyle ilgili ipuçlarını dinleyicilerle buluşturuyor.

Zen-G, rap müziğin sevilen isimlerinden Ati242 ile birlikte yaptıkları “Alev Alev”i tüm dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu. Sözleri Zen-G ve Ati242’ye ait olan “Alev Alev”in müziği El Yaso imzasını taşıyor. Heyecan verici şarkının düzenlemesinde de El Yaso ve Zen-G’nin ortak imzaları bulunuyor.

Uzun süren titiz bir çalışma sonucunda hazırlanan animasyon video klibiyle de dikkatleri çekecek olan şarkının videosu 2D/Cel Animasyon ekibiyle birlikte yapılırken, klibin yönetmenliğini de Berkay Türk üstlendi. Zen-G’nin yeni şarkısı “Alev Alev” tüm dijital platformlarda ve Zen-G’nin YouTube kanalında sizlerle!


Back to Top