Skip to content

ÜNLÜ YOUTUBER SEMİH UYULGAN VE TRAP MÜZİĞİN BAŞARILI İSMİ KEİŞAN BU ŞARKIDA BULUŞTU: “AĞIR AĞIR”

Play

Ünlü YouTuber Semih Uyulgan ve trap müziğin başarılı temsilcisi Keişan’ın ortak çalışması “Ağır Ağır”, Sony Music Türkiye etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Sözleri Semih Uyulgan ve Keişan’a ait olan “Ağır Ağır”ın düzenlemesi ise Berkay Duman imzası taşıyor.

Paylaştığı içeriklerle Youtube’ta 1 milyondan fazla takipçiye ulaşan, geçtiğimiz yıl yayınladığı şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Semih Uyulgan ve kemik bir dinleyici kitlesi bulunan trap müziğin başarılı ismi Keişan ilk kez ortak bir şarkıya imza attılar.

SÜRPRİZ İKİLİYİ BİR ARAYA GETİREN ŞARKIYA DİKKAT ÇEKİCİ KLİP

Şarkı sözleri ve düzenlemesiyle oldukça iddialı olan şarkının dijital efektler kullanılarak, Can Dolu’nun görüntü yönetmenliğinde kaydedilen video klibi; Semih Uyulgan ve Keişan’ın başarılı performanslarıyla da dikkat çekiyor.

Semih Uyulgan & Keişan – “Ağır Ağır” 21 Şubat Cuma günü Sony Music Türkiye Youtube kanalı ve tüm müzik platformlarda yayında!..

Semih Uyulgan kimdir?

Semih Uyulgan, 1997 yılında İzmir’de doğdu. Kendisini tanımamızı sağlayan YouTube kanalını 20 Eylül 2012 tarihinde kurdu.

Sokakta tanınmadığı insanlarla ürettiği içerikleri çok sevildi. Kısa sürede Youtube’da 1 milyon aboneye, Instagram’da ise 450 bin kişilik takipçiye ulaşan Semih Uyulgan, 2 yıl içerisinde yüklediği videolar ile 100 milyonun üzerinde görüntüleme aldı.

2019’un Mayıs ayında çıkarmış olduğu ‘Benimle Kal’ isimli şarkısı 1 hafta içerisinde 2 milyon kişi tarafından dinlenerek geniş kitlelere ulaştı. Aynı yıl çıkardığı ‘1 Milyon’ isimli şarkısını dinleyicileriyle buluşturan Semih Uyulgan, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Keişan kimdir?

Keişan, 1991 yılında Ankara’da doğdu. 2008 yılında Ezhel ile birlikte yaptığı “Senfoni” serisiyle sesini duyurdu. 2010 yılında, “Aranan Adam” isimli albüm çalışmasını piyasaya sürdü. 2012 yılında, “Sekiz 2” projesiyle Ezhel, Red, Anıl Piyancı gibi isimlerle çalıştı. 2018 yılında, “Lamborghini” isimli çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. 2019 yılında, Anıl Piyancı ile seslendirdiği “Ne Bakıyon Dayı Dayı” isimli single çalışmasıyla büyük ilgi gördü. Aynı yıl “Aranan Adam 2” ve son olarak “Karanlık” isimli çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu.


Back to Top