Skip to content

SİBEL CAN, TARKAN ŞARKISIYLA MÜZİKSEVERLERİN KARŞISINDA! SİBEL CAN’DAN DİNLEYİCİLERİNE YAZ HEDİYESİ! ‘ADI ELVEDA OLSUN’

<strong>SİBEL CAN, TARKAN ŞARKISIYLA MÜZİKSEVERLERİN KARŞISINDA! SİBEL CAN’DAN DİNLEYİCİLERİNE YAZ HEDİYESİ! ‘ADI ELVEDA OLSUN’</strong> Play

Işıl Ayman - Senin Yüzünden
Işıl Ayman

Ünlü sanatçı Sibel Can, yaz konserlerine tam hızıyla devam ederken, arşivlik yeni şarkılarını dinleyicileriyle buluşturmayı da ihmal etmiyor. Sibel Can, Sony Music Türkiye yapımcılığında söz ve müziği Tarkan’a ait olan ‘Adı Elveda Olsun’ adlı single çalışmasıyla tüm müzikseverlerin karşısında.

Müzikle olan bağını her platformda kesintisiz sürdüren Sibel Can, uzun bir aradan sonra kestirdiği saçları ve modern görünümü ile Aytekin Yalçın’a çektirdiği fotoğraflarıyla da hayranlarından tam not aldı.  Daha önce de Tarkan şarkıları okuyan ve albümlerinde yer veren Sibel Can ‘Tarkan benim uğurum. Onun müzikle olan bağı, muhteşem kişiliği yorumcu ve besteci kimliğinin bendeki karşılığı çok büyük. Adı Elveda Olsun’u dinlediğim ilk andan itibaren çok sevdim’ dedi.

Sibel Can, 29 Ağustos’ta yeniden İstanbul’daki dinleyicileri ile buluşmak için Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu BtcTurk PRO sahnesinde olacak. Ünlü sanatçı her konserinde titizlikle hazırladığı repertuvarına ‘Adı Elveda Olsun’u da ekleyerek, ilk kez yeni şarkısını müzikseverler ile buluşturmuş olacak.

‘Adı Elveda Olsun’ Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!


Back to Top