Skip to content

KEİŞAN & REDO’DAN BEKLENEN EP: “KARANTİNA”

Trap müziğin güçlü temsilcilerinden Keişan ve Redo, merakla beklenen EP’leri “Karantina” ile 31 Temmuz’da Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında yerini alıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınladıkları, EP’nin ilk müjdecisi olan “Yakala” ile büyük beğeni tolayan Keişan & Redo; “Yakala”nın da da dahil olduğu dört şarkıdan oluşan (Yakala, Düşerken, Lanet, Zombie) EP’leri ile dinleyicilerini selamlıyor.

Çocukluk arkadaşı olan ve dostluklarını üretimleriyle de perçinleyen ikili, EP’de yer alan şarkıları pandeminin en yoğun hissedildiği karantina günlerinde ev ortamında kaydetti.

Uzun zamandır üzerinde çalıştıkları şarkılardan “Yakala” ve “Zombie”nin sözleri Keişan ve Redo’ya, müziği ve düzenlemesi ise Berkay Duman’a ait. “Lanet” şarkısının sözleri Keişan & Redo, müziği Redo, düzenlemesi ise Berkay Duman imzası taşıyor.

EP’NİN SÜRPRİZİ KEİŞAN’IN SOLOSU: “DÜŞERKEN”

“Yakala”, “Zombie” ve “Lanet” sanatçıların ortak performanslarıyken; EP’deki tek solo şarkı ise Keişan’ın seslendirdiği; sözleri Keişan’a müziği ve düzenlemesi Berkay Duman’a ait olan “Düşerken” isimli çalışma.

Dört şarkılık EP’nin mix & masteringi başarılı ses mühendisi Musa Tuncer tarafından Almanya’da yapıldı. EP’nin şarkıları kadar dikkat çeken kapak tasarımı ise son dönemde Keişan’ın singlelarında da imzası bulunan Ali Fuad Boztepe’ye ait.


Back to Top