Skip to content

Britney Spears’ın yepyeni albümü “Glory” LP versiyonuyla şimdi müzik marketlerde!

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears’ın merakla beklenen yepyeni albümü “Glory” LP versiyonuyla şimdi müzik marketlerde!

Pop müziğin kraliçesi Britney Spears’ın yepyeni albümü “Glory” Sony Music etiketiyle yayınlandı. US Weekly, Idolator, Spin, Pitchfork ve daha pek çok mecra tarafından övgü dolu yorumlar alan Spears, yeni albüm için Justin Tranter, Julia Michaels, Burns, Cashmere Cat, Mattman & Robin, Jason Evigan, Oak ve daha pek çok başarılı isimle biraraya geldi.

Toplam 12 şarkıdan oluşan “Glory” albümünün delüks versiyonunda, standart versiyonda yer alan şarkıların yanı sıra “Better”, “Change Your Mind (No Seas Cortés)”, “Liar”, “If I’m Dancing” ve “Coupure Électrique” şarkıları da yer alıyor.

“Glory” albümünün tanıtımını ilk kez Jimmy Kimmel Show’da gerçekleştiren Britney Spears, geçtiğimiz günlerde de James Cordon’ın “Carpool Karaoke” şovuna da konuk oldu.

Grammy ödüllü sanatçı Britney Spears, Mayıs ayında Billboard Music Awards’ta hit şarkılarından oluşan canlı performansıyla iddialı bir şov gerçekleştirerek Vanity Fair, Billboard, Rolling Stone gibi önde gelen mecralar tarafından tam not aldı. Ödül töreninden yeni bir “Millenium Ödülü” ile ayrılan ünlü yıldız, kariyerindeki başarıları arasına bir yenisini daha ekledi.

Müzik dünyasının en çok konuşulan ve en başarılı isimlerinden biri olan Britney Spears, listeleri altüst eden hit şarkıları ve bu zamana kadar yayınladığı albümleriyle dünya çapında 100 milyonu aşkın satış yakalayarak pop müziğin en önemli isimlerinden biri haline geldi. Kariyerine sayısız ödül sığdıran ünlü yıldızın yayınlandığı anda Billboard Top 200’de 1 numaraya yerleşen 6 albümü bulunuyor.


Back to Top