Skip to content

BURÇAK’TAN YENİ SİNGLE ÇALIŞMASI “VAZİYET-İ TARUMAR”

qzI656c2deI Play

Vaziyet-i Tarumar
Burçak

Oryantal sound ve pop rock müzik tarzlarını birleştirerek kendi müziğini yaratan Burçak, yeni single çalışması “Vaziyet-i Tarumar” Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerin karşısına çıkıyor!

Türk kökenli, Hollanda doğumlu Burçak, küçük yaşlardan itibaren almış olduğu çeşitli müzik enstrüman eğitimleriyle müzik dünyasına giriş yapmıştır. Ayrıca 16 yaşından itibaren kendi kurduğu çeşitli gruplarda da solist olarak yer almıştır. Burçak’ın müziğe olan ilgisi kendi müziğine yönelmesinde büyük etkidir. Burçak’ın kendine has yorumu, müzik altyapı bilgisi ve enerjisi, onun “oryantal sound ve pop rock” tarzında adından sıkça söz ettirmiştir. Sony Music imzasıyla 2016 yılından beri yayımladığı “Dünya”, “Home Alone”, “Abrakadabra” EP’leri ve bu EP’lerde bulunan parçalardan oluşan “Remixes” çalışmasından sonra, şimdi de “Vaziyet-i Tarumar” şarkısını 13 Ekim Cuma günü tüm dinleyicilerle buluşturuyor.

‘’Vaziyet-i Tarumar’’ şarkısının sözü Burak Ozan, müziği Colin Meyer/Burçak Şikar, düzenlemesi ise Colin Meyer/Lennart Brugman/Burçak Şikar imzası taşımaktadır. Şarkının video klibi Hollanda’da Burçak’ın arkadaşlarıyla birlikte oluşturduğu, dansçıların kendisine eşlik ettiği, şarkının anlatmak istediği duyguyu yansıtmaktadır. Samimi görüntülerin olduğu video klibin yönetmen koltuğunda ise Marlies Bosma oturmaktadır.

Burçak “Vaziyet-i Tarumar” çalışması 13 Ekim Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında ve BurcakVEVO kanalında.

Burçak’ın Türkiye’deki Hayranlarına Sürprizi Var!!

Türkiye’deki Hollanda Kültür Ataşeliği’nin desteğiyle düzenlenen, yeni bir kültür ve sosyal iletişim ağı projesi olarak nitelendirilen “Music to Connect” adı altında tüm müzikseverlerle buluşmayı hedefleyen Burçak ve Hollanda’lı müzisyen arkadaşları, Türkiye’de üç farklı şehirde konser vererek tüm sevenlerine müzik ziyafeti yaşatacak!

21 Ekim Eskişehir – Peyote

24 Ekim Ankara – 6 45 KK

26 Ekim İstanbul – Peyote


Back to Top