Skip to content

Calvin Harris’in disco/funk tınılı yepyeni albümü “Funk Wav Bounces Vol. 1” yayınlandı!

Dünyaca ünlü prodüktör, DJ ve şarkı yazarı Calvin Harris’in merakla beklenen disco/funk tınılı yepyeni albümü “Funk Wav Bounces Vol. 1” Sony Music etiketiyle yayınlandı.

Son albümü “Motion”dan üç yıl sonra, dinleyicilerine öncekilerden farklı tarzda yeni bir stüdyo albümü sunan Grammy ödüllü prodüktör Calvin Harris’e “Funk Wav Bounces Vol. 1” albümünde eşlik eden isimler arasında Pharrell Williams, Snoop Dogg, Katy Perry, John Legend, Future, Migos, Ariana Grande, Nicki Minaj, Frank Ocean, Big Sean, Kehlani, Travis Scott, Khalid, Schoolboy Q, Lil Yachty, Young Thug, Jessie Reyez, PartyNextDoor ve D.R.A.M. gibi birçok dev sanatçı yer alıyor.

10 şarkıdan oluşan albümden single olarak geçtiğimiz aylarda yayınlanan “Heatstroke” (feat. Young Thug, Pharrell Williams & Ariana Grande), “Slide” (feat. Frank Ocean & Migos), “Rollin” (feat. Future, Khalid) ve “Feels” (feat. Pharrell Williams, Katy Perry & Big Sean) single’ları dünya çapında birer hit haline gelerek albümün kalanı üzerinde büyük merak uyandırdı.

5 milyar dinlenme, 5 milyar izlenme ve 10 platinum single ile modern dans müziğinin en başarılı figürlerinden olan Calvin Harris, eski ve yeni tarzını ahenkle harmanladığı “Funk Wav Bounces Vol. 1”ın yeni bir albüm serisinin başlangıcı olduğunu belirtti. Fikirleri tükenene kadar bu seriye devam edeceğini vurgulayan Harris, önümüzdeki dönemde listeleri bir kez daha ele geçireceğe benziyor.


Back to Top