Skip to content

Céline Dion’dan Yeni Fransızca Albüm: “Encore Un Soir”

Sesiyle tüm dinleyenleri büyüleyen Kanadalı sanatçı Céline Dion’un Fransızca yeni albümü “Encore un soir” Radyo Voyage katkılarıyla ve Sony Music etiketiyle şimdi müzik marketlerde!

2013’de yayınladığı son İngilizce albümü “Loved Me To Life” ile adından çokça söz ettiren Grammy ödüllü yıldız Céline Dion, 3 yıl aranın ardından yepyeni Fransızca albümü “Encore un soir” ile hayranlarının karşısına çıktı. Albümle aynı adı taşıyan çıkış şarkısı “Encore un soir” ile “Journal de Montréal”, “Paris Match”, “La Presse” ve daha pek çok önde gelen mecra tarafından övgü dolu yorumlar alan yıldız, müzik kariyerindeki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Toplam 12 şarkıdan oluşan “Encore un soir” albümünde imzası bulunan Francis Cabrel, Serge Lama, Grand Corps Malade, Zaho, Florent Mothe, Mutine ve daha birçok başarılı ismin yanı sıra Céline Dion; Jean-Jacques Goldman, Jacques Veneruso ve Scott Price gibi önemli isimlerle bir araya geldi.

Céline Dion tüm dünyada 220 milyonu geçen albüm satış rakamıyla pop müzik tarihinin en başarılı, saygı duyulan ve tanınan yıldızlarından biri olarak kabul ediliyor. Başarılı sanatçı nefes kesen kariyeri boyunca, 5 Grammy Ödülü başta olmak üzere 1000’den fazla ödül kazandı.


Back to Top