Skip to content

Dünyaca ünlü Norveçli prodüktör Kygo’nun yepyeni EP’si “Stargazing” yayınlandı!

hEdvvTF5js4 Play

Stargazing ft. Justin Jesso
Kygo

Dünyaca tanınmış Norveçli DJ / prodüktör / şarkı yazarı Kyrre Gørvell-Dahll, namıdiğer Kygo’nun yeni EP’si “Stargazing” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

5 parçadan oluşan EP’de, yepyeni şarkılar “Stargazing (feat. Justin Jesso)”, “This Town (feat. Sasha Sloan)” ve “You’re the Best Thing About Me (feat. U2)”nin yanı sıra daha önceden single olarak yayınlanmış olan Kygo hit’leri “It Ain’t Me (feat. Selena Gomez)” ve “First Time (feat. Ellie Goulding)” da yer alıyor.

EP’ye adını veren ve hem eleştirmenlerden hem de dinleyicilerden tam not alan “Stargazing” için çekilen video klip de en az şarkının kendisi kadar dikkat çekiyor. Daha önce “It Ain’t Me” video klibi için de yönetmen koltuğuna oturan Philip R. Lopez tarafından yazılan ve yönetilen “Stargazing” video klibi, aniden babasını kaybeden küçük bir çocuğun ona kavuşma umuduyla yıldızlara yolculuğunun dokunaklı hikayesini gözler önüne seriyor.

Kygo, “Stole the Show”, “Firestone” ve “Stay” gibi her biri dünya çapında hit’lere dönüşen şarkıların yer aldığı “Cloud Nine” adlı ilk stüdyo albümünü 2016’da yayınladıktan sonra çok büyük bir patlama yaparak listelerin zirvesine yerleşti ve kısa sürede uluslararası bir müzik fenomeni haline geldi. Bu şarkıların etkisiyle Spotify’da 1 milyar dinlenmeye en hızlı ulaşan sanatçı unvanını kazandı. Başarılı prodüktör, şu sıralar bir yandan Asya turnesini sürdürürken bir yandan da 2. stüdyo albümü üzerinde çalışıyor.

Kygo’nun yepyeni EP’si “Stargazing” şimdi tüm dijital platformlarda!


Back to Top