Skip to content

Efsanevi müzisyen Tony Bennett’in 90. yaşına özel albümü “Tony Bennett Celebrates 90” yayınlandı!

Efsanevi müzisyen Tony Bennett’in 90. yaşına özel “Tony Bennett Celebrates 90” albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Lady Gaga, Michael Bublé, Elton John ve daha fazlası bu albümde!

“Tony Bennett Celebrates 90” albümünün 18 şarkıdan oluşan standart versiyonunun yanı sıra 3 CD’den oluşan delüks versiyonu da yayınlandı. Müzikseverler tarafından merakla beklenen albüm, önde gelen pek çok önemli mecra tarafından övgü dolu yorumlar aldı.

Tony Bennett’in başarılı kariyeri boyunca daha önce yayınlanmamış stüdyo ve canlı performansları da bu albümde yer alıyor. Albümde bulunan 28 sayfalık kitapçıkta ise Bill Clinton, Martin Scorsese, Harry Belafonte, Johnny Mandel, Bill Charlap ve Everett Raymond Kinstler’in yazıları dikkat çekiyor.

Lady Gaga, Michael Bublé, Andrea Bocelli, Diana Krall’ın yanı sıra Stevie Wonder, Kevin Spacey ve daha pek çok önemli isim “Tony Bennett Celebrates 90” albümünde müzikseverlerle buluşuyor.

Onlarca platin, altın plak ödülü ve “Hayat Boyu Başarı Ödülü” de dahil olmak üzere 10’un üzerinde Grammy ödülüne sahip, günümüzün yaşayan müzik efsanelerinden Tony Bennett’in “Tony Bennett Celebrates 90” albümü Sony Music etiketiyle şimdi müzik marketlerde!


Back to Top