Skip to content

Elektronik müzik ikilisi The Chainsmokers, ilk albümü “Memories…Do Not Open”ı yayınladı!

Grammy ödüllü grup The Chainsmokers’ın heyecanla beklenen ilk stüdyo albümü “Memories…Do Not Open” Sony Music etiketiyle yayınlandı.

Yayınladıkları şarkılarla dünya çapındaki müzik listelerini altüst eden başarılı ikili Chainsmokers yepyeni albümü “Memories…Do Not Open” ile müzikseverlerle buluştu. Peş peşe 4 kez girdikleri Top 10 Billboard Hot 100 Hits’in ardından The Chainsmokers, albümde de yer alan ve Coldplay’in seslendirdiği “Something Just Like This” şarkısıyla listelerde yükselmeye devam ediyor.

Alex Pall ve Drew Taggart’tan oluşan The Chainsmokers, çeşitli repertuvarlarla geliştirdikleri müzikal güçleri ile bugünün en genç ve en bilinen ikilisi oldu. Indie, progressive ve  pop altyapıları ile imzalarını oluşturan sound, bugün dünya listelerinde en üst sıralara oturdu. Prodüktör ve şarkı yazarı kimliklerinin gelişimi onları üst sıralara taşıyan şarkılar ile eş zamanlı gözükmektedir. Amerikan Müzik Ödülleri’nde aldıkları GRAMMY’nin yanı sıra 3 ayrı GRAMMY adaylıklarının olması, 2 Billboard Müzik Ödülü ve 2 Teen Choice Ödülü, 2 MTV Müzik Ödülü ve 11 iHeart Müzik ödülünün sahibidirler. Aralarında SXSW, Ultra ve Coachella gibi önemli festivallerin de olduğu; dünyanın bir çok köşesinde büyük kalabalıklara konser veren grup aynı zamanda 2017 Brit Ödülleri, 2016 American Müzik Ödülleri ve 2016 MTV Video Müzik Ödülleri’nde yer almıştır.


Back to Top