Skip to content

Elnur Huseynov’un yeni teklisi “Dreamer” sizlerle!

alYOA-CjyNA Play

Dreamer
Elnur Huseynov

“O Ses Türkiye” yarışması 4. sezon şampiyonu Elnur Hüseynov

uzun bir aradan sonra “Dreamer” single’ı ile geri döndü!

Minimal teknodan aldığı ilhamıyla house müziğin hareketli yapısını harmanlayan ElnurHuseynov, “Dreamer” adlı yeni single’ı Epic Istanbul etiketiyle yayımlandı!

Hipnotik arpejleri ve heyecan verici breakdown’ları ile dinleyiciyi büyüleyen şarkı, ElnurHuseynov’un Epic Istanbul etiketi altında yayımladığı ilk single olma özelliğini taşıyor. Bestesinin Elnur Huseynov’a, sözlerinin ise Dihaj’a ait olduğu şarkının yapımını İsfar Sarabski üstlendi. “Dreamer” ile herkesin kendi içinde utanıp da gösteremediği karanlık bir taraf olduğunu anlatan Elnur, müzikseverlere bu kez farklı bir müzik deneyimi yaşatıyor.

Şarkı ile aynı gün yayımlanan, çarpıcı renkler ve dikkat çekici sahneler ile şarkının hikayesini izleyiciye taşıyan klibin yönetmenliğini ise Mustafa Özen üstlendi.

25 yılını müziğe adayan Elnur Huseynov, birçok ilgi alanı ve hedefleri doğrultusunda çeşitli ülkelerde farklı müzik projelerine imza attı. Azerbaycan Devlet Filarmonisi Koro Kapelası’nda solist olarak yer aldıktan sonra, 2011 yılında Azerbaycan’da düzenlenen Notre-Dame de Paris müzikalinde Phoebus rolünde sahne aldı. Geniş ses aralığı ve etkileyici yorumuyla “O Ses Türkiye” yarışmasının dördüncü sezonunda şampiyon olanElnur, Eurovision Şarkı Yarışması’nda iki kez Azerbaycan’ı başarıyla temsil etti.

   

Back to Top