Skip to content

Elvis Presley – “The King of Rock ‘n’ Roll: The Complete 50’s Masters” LP Formatında Müzik Marketlerde!

Kral” Elvis Presley, 5 CD’den oluşan hayranları için muhteşem bir hediye niteliğindeki çok özel box set albümü  “The King of Rock ‘n’ Roll: The Complete 50’s Masters” ile Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

50’li yıllarda Elvis Presley’nin yayınlanan tüm şarkıları 5 CD’den oluşan box sette müzik severlerle buluşuyor. Elvis’in kaydedilen mirasları olarak da nitelendirebileceğimiz albümde sanatçının canlı performansları ve stüdyo kayıtları bulunuyor. Bu albümde Elvis’in en sevdiğiniz ve onu “Kral” yapan şarkılarının yanında sanatçının 50’li yıllarda  imza attığı tüm çalışmaları dinleyebileceksiniz!

Elvis Presley, rock & roll, country ve gospel müzik türlerinin hepsinde birden en çok satan tek müzisyen olma ayrıcalığını ölümünün üzerinden tam 39 yıl geçmiş olmasına rağmen sürdürüyor. Yayınladığı 140’ı aşkın albüm ile Amerika’da birçok altın, platin ve multi-platin ödülleri alan sanatçı her sene hayranları tarafından saygıyla anılıyor.

Ölümünün üzerinden otuz dokuz yıl geçmesine rağmen “Kral”’ın hala zirvede olduğunu söylemek mümkün… Elvis, tüm dünyayı sarsan imajı, sesi ve şarkılarıyla efsanevi bir “dünya müzik ikonu” olmayı sürdürecek!

 

Back to Top