Skip to content

EMİR ERSOY FEAT. LEYLA LYDIA TUĞUTLU “SENDEN DAHA GÜZEL” VİDEO KLİBİ YAYINDA.

XC4JGtOHbNc Play

Senden Daha Güzel ft. Leyla Ldyia Tugutlu
Emir Ersoy

Yeni neslin önemli müzisyenlerinden Emir Ersoy’un Mayıs ayında yayımladığı yepyeni projesi “RocKuba” nın ikinci video klibi, Leyla Lydia Tuğutlu “Senden Daha Güzel” performansı yayında.

Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemeleri ile rock şarkıları ünlü oyuncular tarafından yeniden yorumlandı.

Dünya’ca ünlü müzisyenlerin yanı sıra ülkeminizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren Emir Ersoy, RocKuba projesi ile ses getirdi.

Birbirinden ünlü oyuncuların yorumcu performansları ile yer aldıkları RocKuba’dan ikinci video klip “Senden Daha Güzel” oldu. Söz ve bestesi Duman’a ait olan “Senden Daha Güzel”, Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemesi ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başarılı yorumuyla yeniden hayat buldu. Babajım Stüdyoları’ndaki kayıtlar sırasında çekilen görüntülerden oluşan Emir Ersoy feat. Leyla Lydia Tuğutlu “Senden Daha Güzel” video klibi, renkli görüntüleri ile oldukça eğlenceli bir performans olarak karşımıza çıkıyor.

Prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy’un Sony Music etiketiyle yayımladığı albümü “RocKuba”nın ikinci video klibi “Senden Daha Güzel” 3 Temmuz 2017 Pazartesi günü dijital mecralarda yayında.

   

Back to Top