Skip to content

EMİR ERSOY PROJECT “YENİ BİR ŞANS”

0B3hE1DFKTc Play

Yeni Bir Şans (4N1K-2) ft. Ece Barak
Emir Ersoy

Geçtiğimiz yıl yayımladığı “RocKuba” albümü ile birbirinden ünlü ve popüler oyuncular ile şahane bir projeye imza atan prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy, 2018 yazını “Yeni Bir Şans” ile karşılıyor.

“Yeni Bir Şans”ın sözleri Songu’ya, müziği ve düzenlemesi Songu ve Emir Ersoy’a ait.  Emir Ersoy’un üretim sürecinde titizlikle çalıştığı projede, yeni nesil solistler Ece Barak ve Nejat Dilimli şarkının hızlı ve slow versiyonlarına yorumlarıyla hayat verdiler.

“Yeni Bir Şans”ın Emir Ersoy feat Ece Barak versiyonuna çekilen video klibin yönetmenliğini Murat Onbul üstlendi. Video klipte stüdyo ve dış çekimlere yer verilirken Türkiye’nin fenomen gençlik filmi 4N1K oyuncularından Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş’da Emir Ersoy Project ile birlikte şarkının video klibinde rol alarak rengarenk görüntülere imza attı. Emir Ersoy’un yeni projesi olan “Yeni Bir Şans”, 4 Mayıs’ta vizyona girecek olan “4N1K-2”nin de şarkısı olarak da karşımıza çıkacak.

Emir Ersoy’un yeni projesi “Emir Ersoy Project”, “Emir Ersoy Feat. Ece Barak -Yeni Bir Şans” şarkısı 27 Nisan Cuma günü tüm dijital platformlar,radyolar, müzik kanalları ve EmirErsoyVeVo YouTube aracılığıyla tüm dinleyicilerle buluşuyor!


Back to Top