Skip to content

“Fifth Harmony – 7/27” Sony Music Etiketiyle Müzik Marketlerde!

5GL9JoH4Sws Play

Work from Home
Fifth Harmony ( ft. Ty Dolla $ign )

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip Amerikalı grup Fifth Harmony, hayranları tarafından merakla beklenen yepyeni albümü 7/27 Sony Music etiketiyle karşımızda!

5H_727_CVR_A2_FNL_5X5-96880672

“Worth It” şarkısıyla geçtiğimiz yıl müzik listelerinin zirvesinden inmeyen başarılı grup Fifth Harmony’nin yepyeni albümü 7/27 delüks versiyonuyla yayınlandı. Grubun 7 saat 27 dakika süren özel bir Londra turu ile kutladığı bu albüm, yayınlandığı günden itibaren 50’den fazla ülkenin iTunes listesinde 1 numaraya kadar yükseldi.

Adını ilk kez X Factor yarışmasındaki başarısıyla duyuran Fifth Harmony’nin yeni albümü “7/27”den yayınlanan ilk şarkısı Ty Dolla $ign ile seslendirdiği “Work From Home” oldu. Billboard Hot 100 listesinde ilk 5’te yer alan şarkı Billboard Pop Songs listesinde ise 1 numaraya kadar yükseldi. TIME, Newsday gibi önde gelen mecralar tarafından yeni albümleriyle övgü dolu yorumlar alan grup, 2016 Billboard Music Award’da gerçekleştirdiği “Work From Home” canlı performansıyla da dikkatleri üzerine çekti.

Ally Brooke, Normani Kordei, Lauren Jauregui, Camila Cabello ve Dinah Jane’den oluşan Fifth Harmony, durdurulamayan başarılarına, iHeartRadio Müzik, People’s Choice, Kid’s Choice ve Radio Disney müzik ödüllerini de eklemiş durumda.

Fifth Harmony, kurulmasının yıldönümünde başlayacak olan ve 30’dan fazla konserden oluşan “7/27 Turu” ile Kuzey Amerika’daki hayranlarına unutamayacağı anlar yaşatacak.

 

7/27

That’s My Girl

Work from Home

The Life

Write On Me

I Lied

All In My Head (Flex)

Squeeze

Gonna Get Better

Scared of Happy

Not That Kinda Girl

Dope

No Way


Back to Top