Skip to content

Fifth Harmony’nin yeni albümü tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda!

XNWlrawfRAI Play

Down ft. Gucci Mane
Fifth Harmony

Son yılların en başarılı pop müzik grubu Fifth Harmony, kendi adını taşıyan 3. stüdyo albümünü Sony Music etiketiyle yayınladı!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Miami çıkışlı grubun yepyeni albümü “Fifth Harmony” şimdiden büyük yankı uyandırdı. Grubun hayranları tarafından merakla beklenen 10 şarkılık albüm, yayınlandığı günden itibaren 50’den fazla ülkenin iTunes listelerinde 1 numaraya yükseldi.

2012’de X Factor yarışmasında bir araya gelen ve ilk olarak bu yarışmadaki başarısıyla adını duyuran Fifth Harmony’nin yeni albümünden yayınlanan ilk single, Gucci Mane’in kendilerine eşlik ettiği “Down” olmuştu. “Down”, kısa süre içerisinde hem iTunes’ta hem de radyolarda şimdiye kadarki en başarılı Fifth Harmony şarkılarından biri konumuna geldi. Gruba “En İyi Pop Video Klibi” dalında bir de MTV Video Music ödülü kazandıran “Down” dışında, albümden öne çıkan diğer şarkılar, prodüktörlüğünü Skrillex’in üstlendiği “Angel” ve yine video klibiyle büyük beğeni toplayan “He Like That” olarak gösteriliyor.

Rolling Stone ve USA Today gibi önde gelen mecralar tarafından en enerjik, tutkulu, uyumlu ve hayranlık uyandıran Fifth Harmony projesi olarak nitelendirilen “Fifth Harmony” albümü, aynı zamanda grubun yeni dönemde neler yapabileceğinin de önemli bir işareti olarak değerlendirildi.

Ally Brooke, Normani Kordei, Lauren Jauregui ve Dinah Jane’den oluşan Fifth Harmony, durdurulamayan başarılarına şimdiden American Music, MTV Video Music (x3), MTV Europe Music (x3), iHeartRadio Music (x4), People’s Choice (x2), Kid’s Choice (x4), Radio Disney Music (x8) ve Teen Choice (x10) ödüllerini de eklemiş durumda bulunuyor.

Fifth Harmony – Fifth Harmony” albümü şimdi tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda!


Back to Top