Skip to content

Foo Fighters’ın 9. stüdyo albümü “Concrete and Gold” yayımlandı!

TRqiFPpw2fY Play

The Sky Is A Neighborhood
Foo Fighters

Rolling Stone tarafından son 20 yılın en önemli rock müzik grubu olarak nitelendirilen Foo Fighters’ın merakla beklenen 9. stüdyo albümü “Concrete and Gold” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Eski Nirvana bateristi Dave Grohl tarafından 1995 yılında kurulan 11 Grammy ödüllü Foo Fighters’ın yeni albümünde yer alan şarkılardan “Run” 1 Haziran’da, “The Sky Is A Neighborhood” 26 Ağustos’ta ve son olarak “The Line” 7 Eylül’de single olarak hayranlarının beğenisine sunulmuş ve her biri hem dinleyicilerden hem de eleştirmenlerden tam not almıştı.

Tümüyle Foo Fighters tarafından yazılan ve seslendirilen 11 şarkılık “Concrete and Gold” albümünün prodüktörlüğünü ise daha önce Adele, Sia ve P!nk gibi dev isimlerle çalışmış olan Greg Kurstin üstlendi.

Albümleri bugüne kadar 25 milyonun üzerinde satan grup, albümün yayınlanmasıyla birlikte stadyum, arena ve festival performanslarını içeren uzun bir turneye çıkacak.

Birçok müzik mecrası tarafından bu yılın en iddialı melodik hard rock başyapıtı olarak görülen “Foo Fighters – Concrete and Gold” albümü, CD ve LP versiyonlarıyla, tüm dünyayla aynı anda tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda!


Back to Top