Skip to content

GÖKHAN ÖZEN “YANLIŞ NUMARA 2018”

g1QVzUJU6vk Play

Yanlış Numara 2018
Gökhan Özen

GÖKHAN ÖZEN LOS ANGELES’DA HAZIRLADIĞI VE 2018 YAZINDA ÇIKARACAĞI MERAKLA BEKLENEN YENİ ALBÜMÜ ÖNCESİ İLK PROJE OLARAK “YANLIŞ NUMARA 2018″i SONY MUSIC ETİKETİYLE YAYIMLADI. 

Ünlü sanatçı, sözü, bestesi ve düzenlemesi kendisine ait olan, kayıtlarını Amerika’da yaptığı yeni şarkısı  “Yanlış Numara 2018″i 19 Ocak’da Sony Music etiketiyle dijital platformlar aracılığıyla müzikseverler ile paylaştı.

Gökhan Özen Yönetmenliği Sevdi.

 Hollywood’da Yönettiği III. Video Klip “Yanlış Numara 2018”.

“Yanlış Numara 2018” in video klibi için yine Hollywood’da yönetmen koltuğuna oturan Gökhan Özen, Los Angeles ve Las Vegas arasındaki kurak çöllerde film gibi bir video klibe imza attı. Amerikalı model Hannah Linderman’in Gökhan Özen’e eşlik ettiği video klip, 48 derece sıcakta ve 18 saatte çekildi. Nefes almakta zorlanılarak yapılan çekimlerde Gökhan Özen, hem yönetmenlik yaptı hem de kamera karşısına geçti. Ünlü sanatçının Amerika’daki ekibiyle “Eski Defter” ve “Değişir Dünya”dan sonra çektiği üçüncü klip olan “Yanlış Numara 2018” 8K tekniği ile çekilen ve Türkiye’de yayınlanan ilk video klip özelliğini de taşıyor.

İletişim Danışmanlığı: Zeynep Altınçekiç: [email protected]


Back to Top