Skip to content

“Hurts – Surrender” Farklı Versiyonları İle Şimdi Müzik Marketlerde!

Hurts - Surrender Album Kapak

Theo Hutchcraft ve Adam Anderson’dan oluşan İngiliz Hurts grubunun

üçüncü stüdyo albümü “Surrender” delüks ve CD(1) & LP (2)’den

meydana gelen versiyonlarıyla Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

           İstanbul’da da konser verdikleri büyük ilgi gören 2013 turnelerinin hemen ardından yeni albüm için stüdyoya giren başarılı İngiliz grup Hurts, 2014 yılı boyunca ve İbiza, New York, İsveç, Los Angeles gibi bir çok yerde şarkılar kaydetti.

               Hurts, müzikseverler tarafından merakla beklediği üçüncü stüdyo albümleri “Surrender”da, “Happiness” ve “Exile” albümlerinde de birlikte çalıştıkları İsveçli prodüktör Jonas Quant’ın yanı sıra Madonna ve The Killers gibi isimlerle çalışmış olan Grammy ödüllü Stuart Price ve de Haim ve Vampire Weekend gruplarıyla yaptığı çalışmalarla tanınan Ariel Rechtshaid ile çalıştı.

               Kariyerinin en başarılı albümüne imza attıkları “Exile”ın 2 yıl ardından dünyaca ünlü DJ ve prodüktör Calvin Harris’le birlikte hazırladıkları “Under Control” şarkısı ile müzik listelerinin zirvesine yerleşen grup, 250.000 bilet sattıkları konserleri, sayısı dünya çapında 1,5 milyona yaklaşan albüm satışı adeti ve 3 milyonluk single satışı ile günümüzün en başarılı İngiliz gruplarından biri olarak anılıyor. İngiltere’de ve Avusturya’da altın plak; Almanya, Finlandiya’da çift platin plak ödülü alan grup başarısını yeni albümüyle de devam ettireceğe benziyor.

‘Surrender’

Surrender

Some Kind of Heaven

Why

Nothing Will Be Bigger Than Us

Rolling Stone

Lights

Slow

Kaleidoscope

Wings

Wish

Deluxe:

Perfect Timing

Weight of the World

Policewoman


Back to Top