Skip to content

“Julio Iglesias – México”Albümü Şimdi Müzik Marketlerde!

“MÉXICO”

Dünyanın en ünlü İspanyol seslerinden Julio Iglesias’ın 12 yıl aradan sonra ilk kez kendi dilinde yayınladığı yepyeni albümü “México”

Sony Music etiketiyle ve Radyo Voyage’ın katkılarıyla müzik marketlerde!

                Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her zaman en çok satan albümlere imza atan Julio Iglesias’ın Meksika’nın çok ünlü söz yazarlarına ithafen, eşsiz sesiyle 21. yüzyıla uyarladığı şarkıların yer aldığı yepyeni albümü “México” yayınlandı.

            Latin müziğin rekorlar kıran yıldızı Julio Iglesias 1970’li yılların başında konser vermek için ilk kez Meksika’ya geldiğinde, ülkeye hayran kalmış ve ardından sıklıkla yaptığı ziyaretleriyle ülkenin kültürü, tarihi, müziği ve geleneği hakkında oldukça bilgi sahibi olmuştu. Sanatçı, 13 şarkıdan oluşan yeni albümü “México” ile kariyerindeki yükselişinde önemli bir yere sahip olan ülkeye de saygısını da kanıtladı.

            1968 yılından itibaren müzik hayatına aralıksız devam eden, 80’nin üzerinde stüdyo albümü ile birçok ortak çalışmaya imzasını atan ve üç nesle müziğini ulaştıran ünlü İspanyol sanatçı Julio Iglesias, bugüne dek 300 milyonu aşkın satışıyla tüm zamanların en çok satan 10 sanatçısından biri oldu.

Efsane isim Julio Iglesias’ın yepyeni albümü “Mexico”

Sony Music etiketiyle ve Radyo Voyage’ın katkılarıyla

şimdi müzik marketlerde!

 

Albümü http://julioiglesias.radyovoyage.com/ adresinden dinleyebilirsiniz!


Back to Top