Skip to content

Justin Timberlake Yepyeni Şarkısı “Can’t Stop The Feeling” ile Sizlerle!

CANT STOP THE FEELING single12-101891570

Justin Timberlake’in yepyeni şarkısı “Can’t Stop The Feeling” şimdi video klibiyle sizlerle! Klipte Timberlake’e yakın arkadaşları ve ailesinin yanı sıra Anna Kendrick, Gwen Stefani ve James Corden gibi birçok ünlü isim de eşlik ediyor.

Sanatçının büyük beğeni toplayan ve dinleyenleri dansa davet eden bu pozitif şarkısı DreamWorks Animation’ın yeni filmi Trolls’de de yer alacak. Sanatçının hayranları şarkıyla birlikte dans ettikleri videolarını #CantStopTheFeeling etiketiyle sosyal medyada da paylaşmaya devam ediyorlar.

DreamWorks Animation’dan

“Trolls” Animasyon Filminin Soundtrack Albümü

Eylül Ayında Yayınlanacak!

Justin Timberlake’in prodüktörlüğünü üstlendiği Trolls animasyonun soundtrack albümü, Kasım ayında yayınlanması planlanan filmin öncesinde 23 Eylül’de tüm dijital platformlarda yayınlanacak! Filmin müziklerinin yaratım sürecinde bizzat yer alan Justin Timberlake soundtrack için de 3 şarkıhazırladı ve bu şarkılarda vokal yaptı. Ayrıca şarkılarda Justin Timberlake’e Ariana Grande ve Gwen Stefani de eşlik etti.

Soundtrack’ta geçtiğimiz yılların sevilen şarkılarının yeniden yorumlanan versiyonlarıyla Anna Kendrick, James Corden, Icona Pop ve Christopher Mintz-Plasse de yer alıyor olacak. Filmde 1986 yılının hitlerinden “True Colors” şarkısının Anna Kendrick ve Justin Timberlake tarafından yeniden yorumlandığı özel bir performans da dikkatleri çekiyor.

Justin Timberlake Eurovision’da Sahne Alacak!

Timberlake, 50’den fazla ülkenin iTunes listelerinde 1. sıraya yerleşen yeni şarkısının ilk canlı performansını 14 Mayıs’ta Stockholm’de yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışması’nda gerçekleştirecek. Sanatçının şarkı sözlerini birlikte yazdığı İsveçli müzisyenler Max Martin ve Shellback’in ülkesinde gerçekleşecek olan Eurovison Şarkı Yarışması, dünyaca ünlü bir sanatçıyı ağırlayarak bir ilki yaşanmış olacak.


Back to Top