Skip to content

Kesha’nın yepyeni albümü “Rainbow” Sony Music Etiketiyle Müzik Marketlerde!

v-Dur3uXXCQ Play

Praying
Kesha

Dünyaca ünlü yıldız Kesha, yepyeni albümü “Rainbow” ile uzun bir aradan sonra müzik dünyasına geri döndü.

Müziğiyle pek çok başarı yakalayan Kesha’nın merakla beklenen yeni albümü “Rainbow” Sony Music etiketiyle yayınlandı. Rolling Stone tarafından “Kesha’nın kariyerinin en iyi albümü” olarak adledilen “Rainbow” Entertainment Weekly, New York Times, USA Today, Billboard, Stereogum ve daha pek çok önde gelen mecra tarafından övgü dolu yorumlar aldı.

Toplam 14 şarkıdan oluşan albümden önce “Praying”, “Woman”, “Learn To Let Go”, “Hymn” şarkılarını yayınlayan Kesha, son olarak albümle aynı adı taşıyan “Rainbow” şarkısının video klibini hayranlarının beğenisine sundu. Kesha’nın “Hayatımda yeni bir dönem başlatan şarkı” diye bahsettiği “Rainbow”un klibi ise yıldızın erkek kardeşi Lagan Sebert tarafından kayıt sürecinde Los Angeles’taki Capitol Studios’ta çekildi.

2009 yılında yayınlanan “TiK ToK” şarkısıyla büyük bir başarıya imza atan Kesha, dünya çapında 13 milyonu aşan albüm satışı ve 1 milyarı aşkın video izlenmesi yakaladı. Billboard Hot 100 listesinde ilk 10’da 9 single’ı ile yer alan ünlü yıldız pek çok önemli ödüle aday olurken 2010 yılında MTV Europe Ödülü’ne layık görüldü.


Back to Top