Skip to content

Little Mix Heyecanla Beklenen Albümü “Glory Days”i Yayınladı!

Günümüzün başarılı pop gruplarından Little Mix’in ülkemizde de hayranlarının merakla beklediği 3. stüdyo albümü “Glory Days”, CD ve DVD’den oluşan çok özel versiyonuyla tek CD fiyatına sizlerle!

“Glory Days” albümünden yayınlanan ilk şarkı “Shout Out to My Ex” ile listelerde başarılı bir yükseliş gösteren Little Mix, şarkının tanıtımını kendilerinin de 1. olduğu ve Leona Lewis, One Direction, Cher Lloyd ve James Arthur gibi sanatçıları müzik dünyasına kazandıran İngiliz The X Factor yarışmasında gerçekleştirdi. Bestesi Little Mix, Camille Purcell ve Iain James imzası taşıyan şarkının prodüksiyonunu ise Electric üstlendi.

“Glory Days” albümünün delüks versiyonunda; standart versiyonda yer alan toplam 12 şarkının dışında  “Beep Beep”, “Freak”, “Touch” şarkıları ve 2016 yılının başlarında “Wembley Arena”da kaydedilen konser görüntüleri de bulunuyor. “Shout Out To My Ex” şarkısının yanı sıra “You Gotta Not”, “F.U.”, “Nobody Like You” ve “Nothing Else Matters” da dikkat çeken şarkılar arasında yer alıyor.

Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirwall’dan oluşan Little Mix’in yepyeni albümü “Glory Days” Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!


Back to Top