Skip to content

MEGHAN TRAINOR’DAN YEPYENİ ALBÜM “THANK YOU”

2016 “EN İYİ YENİ SANATÇI” GRAMMY ÖDÜLLÜ

MEGHAN TRAINOR’DAN YEPYENİ ALBÜM

“THANK YOU”

Meghan Trainor - Thank You

 “All About That Bass” şarkısıyla tüm dünyada ilgi uyandıran Meghan Trainor’ın merakla beklenen yepyeni albümü “Thank You” Sony Music etiketiyle yayınlandı. Müzik eleştirmenleri tarafından olumlu eleştiriler alan albümün yapımcılığını ise Meghan Trainor ve daha önce Jason Derulo, Pitbull gibi isimlerle çalışan Ricky Reed üstlendi.

Toplam 12 şarkıdan oluşan “Thank You” albümünün çıkış şarkısı; Meghan Trainor’ın şimdiye dek görmediğimiz farklı bir yüzüyle karşımıza çıktığı ve güçlü vokaliyle dikkat çektiği “No” oldu. Şarkı Billboard Digital Songs Chart’ta 1 numaraya ulaşırken, “The Hot 100” listesine 3 numaradan giriş yaptı.   “Better” şarkısı için Yo Gotti ve “I Love Me” şarkısı için LunchMoney Lewis ile bir araya gelen Meghan Trainor’ın “Thank You” albümünde “Watch Me Do”, “Me Too”, “Woman Up” ve “Dance Like Yo Daddy” dikkat çeken şarkılar arasında yer alıyor.

THANK YOU

Watch Me Do

Me Too

NO

Better  feat. Yo Gotti

Hopeless Romantic

I Love Me  with LunchMoney Lewis

Kindly Calm Me Down

Woman Up

Just a Friend to You

I Won’t Let You Down

Dance Like Yo Daddy

Champagne Problems

*Küçük yaşından beri müzikle iç içe olan genç yıldız Meghan Trainor’ın ilk albümü “Title” Sony Music etiketiyle ülkemizde de yayınlanmıştı. Birçok prestijli ödülün sahibi olan Meghan Trainor şarkıcı ve söz yazarı kimliğinin yanı sıra albümde yapımcı olarak da dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle Billboard Hot 100 listesinde haftalarca 1 numarada kalan albümün çıkış parçası “All About That Bass” şarkısı, 58 ülkenin dijital listelerinde de #1 numaraya ulaşarak tüm zamanların en çok dinlenen şarkılarından biri oldu.


Back to Top