Skip to content

“Miley Cyrus – Bangerz Tour” DVD Ve Blu-Ray Versiyonlarıyla Şimdi Müzik Marketlerde!

Miley Cyrus

MILEY CYRUS – BANGERZ TOUR

             Time dergisinin “yaşıtları arasındaki en dinamik performans sanatçısı” olarak adlandırdığı başarılı genç yıldız Miley Cyrus’ın dünya çapında yankı uyandıran turnesi “BANGERZ TOUR”, DVD ve Blu-Ray versiyonlarıyla yayınlanıyor!

            Merakla beklenen “BANGERZ TOUR” konser albümünde Miley Cyrus’ın; Barselona ve Lizbon konserlerindeki unutulmayacak şovları,  hayatından bazı kareler ve turun kamera arkası görüntüleri yer alıyor. Önde gelen birçok gazete ve müzik haber sitesi tarafından övgüyle bahsedilen “BANGERZ TOUR”da,  sanatçının “SMS (Bangerz)” , “4×4”, “Love Money Party”, “FU” ve “It Right” şarkılarında gerçekleştirdiği muhteşem performanslarının yanı sıra Outkast’in sevilen şarkısı “Hey Ya!” ve efsane isim Dolly Parton’ın “Jolene” şarkısını yeniden yorumluyor.

            Farklı imajıyla ve klipleriyle çok konuşulan Miley Cyrus son albümü “Bangerz” ile Billboard Top 200 ve Bilboard Hot 100 listelerinde #1 numaraya kadar yükselmiş; albümden çıkan ilk single “We Can’t Stop” ise VEVO’nun 24 saat içerisinde en çok izlenen video ödülünü kazanmış ve 37 günde 100 milyon izlemeye ulaşmıştı.

            Çok küçük yaşta televizyon, müzik, film alanlarının her birinde başarı gösterebilen ender sanatçılardan biri olan Miley Cyrus’ın “BANGERZ TOUR” adlı konser albümü DVD ve Blu-Ray formatlarıyla müzik marketlerde!

BANGERZ TOUR
 1. SMS (Bangerz)
 2. 4×4
 3. Love Money Party
 4. Maybe You’re Right
 5. FU
 6. Do My Thang
 7. #GETITRIGHT
 8. Can’t Be Tamed
 9. Adore You
 10. Lucy In The Sky With Diamonds
 11. Drive
 12. Rooting for My Baby
 13. Hey Ya!
 14. Jolene
 15. On My Own
 16. Someone Else
 17. We Can’t Stop
 18. Wrecking Ball

19. Party In The U.S.A.


Back to Top