Skip to content

MİTHAT CAN ÖZER’DEN YEPYENİ BİR “KARA SEVDA”

 

Türk müzik tarihinin en özel şarkılarından “Kara Sevda”ya yaptığı yepyeni düzenlemesiyle müzikseverlerin karşısına çıkan Mithat Can Özer, yeni çalışmasıyla Türkiye’deki cover anlayışına adeta yeni bir boyut kazandıracak.

Türkiye’de yeni nesil müzisyeni denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Mithat Can Özer ‘in yeni projesi müzik severlerle buluşuyor. Mithat Can Özer, yeni projesi için Barış Manço’nun efsane şarkısı “Kara Sevda”yı yeniden yorumladı.

Mithat Can Özer, tüm enstrümanları tamamen canlı olarak üç günde kaydetti. Vokal kayıtlarının bir günde tamamlandığı proje için şarkıyı rock sound’unda yorumlayan Mithat Can Özer, şarkıya kattığı dinamik bakış açısıyla bu yazın hit şarkılarından birine şimdiden imza atmış oldu.

Single’ın fotoğrafları için Tamer Yılmaz’ın objektifinin karşısına geçen Mithat Can Özer, şarkının video klibinde de Nihat Odabaşı ile birlikte çalıştı.

Bugünden itibaren tüm radyolar ve dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluşan şarkının lirik videosu da bugün itibariyle MithatCanÖzerVEVO YouTube kanalında yayında!


Back to Top