Skip to content

Musica Sequenza – Sampling Baroque Handel Albümü Müzik Marketlerde!

    Burak Özdemir yönetimindeki sevilen elektro – orkestra Musica Sequenza ve İskandinav elektronik müzik prodüktörü Van Rivers tarafından klasik müziğe elektronik müzik uyarlanmasının yapıldığı albüm Sampling Baroque Handel albümü CD ve Plak formatlarında Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

    Musica Sequenza 2008 yılında yenilikçi sanatçı Burak Özdemir tarafından kuruldu. Grup performanslarını barok müziğe uygun bir şekilde elektronik müzikle harmanlayarak sergilemektedir. Grup müziğe getirdiği bu yenilikçi anlayış ile bir çok ülkede ilgi çekti ve müzik eleştirmenleri tarafından olumlu not aldı.

    Müziklerini elektro – barok olarak nitelendiren müzikal grubun canlı performansları da izleyiciler tarafından dikkat çekmekte ve başarı kazanmaktadır. Grup Rolando Villazon , Kenneth Weiss ve Daniel Bubeck gibi sanatçılarla ve Berlin Filarmoni orkestrasıyla zaman zaman yaptığı çalışmalarıyla da seviliyor. Ayrıca Burak Özdemir ve Musica Sequenza, Vivaldi, Rameau ve Bach çalışmalarına yer verdikleri 3 albüm de çıkarmtışlardır. Albümdeki şarkıların düzenlenmesinde elektronik müzik prodüktörü Van Rivers gruba eşlik etmiş ve ortaya yenilikçi müzik barındıran “Sampling Baroque Handel” çıkmıştır.

Albüm PLAK ve CD formatlarında müzik marketlerde!


Back to Top