Skip to content

ONURR ve “bir kahramanlık hikayesi”

Geçen sene çıkardığı “Aşıklar Ölmez” ve “Ruj” şarkılarıyla listelerden düşmeyen Onurr, Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanacak yeni albümü ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’ ile Türk pop müziğine yepyeni bir soluk getiriyor…

Bugüne kadar besteci ve söz yazarlığı ile çok sayıda hite imza atan Onurr’un  ” Çak Bi Selam, Janti, Nerdesin Aşkım, Güç Bende Artık ve Çok Çok ” gibi popüler şarkıları bulunuyor.

Sanatçının ilk albümü olması önemini taşıyan ve sekiz parçadan oluşan ” Bir Kahramanlık Hikayesi’nin düzenlemeleri Batu Çaldıran’a ait. Çoğunluğu Onurr ve Alper Narman söz ve bestelerinden oluşan albümün çıkış parçaşı “Derviş”  de ise değerli sanatçı Sezen Aksu’nun  da imzası bulunuyor. Derviş’in yönetmen koltuğunda Onur Sarsıcı’nın oturduğu klipte üç ayrı dansçı da sanatçıya eşlik ediyor.

“Replik” ile Sevgilim nerdesin? diye soran , “Şampiyon Benim Bence”  ile kahramanlık hikayesini, “Yakıyosun’la aşkına verdiği kıymeti anlatan, “Hu” ile  sesini duyurmaya çalışan, “Aşk Kışlıkları Giy’de sevgilisini ikna etmeye çalışan, Sezen Aksu’nun büyülü dokunuşları ile “Ağlayamam’da Sakin’cilere selam çakan, “Yediğim Vurgun” ile de “sev çığlık çığlığa” diyen Onurr, her bir şarkıya bi hayat hikayesi yüklüyor.

Daha yayınlanmadan sosyal medyada paylaşılan şarkı teaserları ile merak uyandıran “Bir Kahramanlık Hikayesi” Sony Music Türkiye etiketi ile bugünden itibaren tüm müzik marketlerde ve dijital mecralarda. Çıkış parçası “ Derviş” in klibi ile de tüm müzik kanallarında.

 

Back to Top