Skip to content

The Piano Guys’ın Yeni Albümü “Uncharted” Sony Music Etiketiyle Yayınlandı!

Ülkemizde de verdikleri konserlerle kendilerini herkese hayran eden The Piano Guys’ın yepyeni albümü “Uncharted” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Standart (CD) ve Delüks (CD + DVD) versiyonlarıyla!

Dünyaca ünlü isimlerin şarkılarına getirdikleri kendilerine özgü yorumlarıyla ve YouTube’da izlenme rekoru kıran videolarıyla The Piano Guys, yeni albümü “Uncharted” ile müzikseverlerle buluştu. Albümden yayınlanan ilk video klip grubun yeni şarkısı “Okay”e çekilirken, şarkının bestesini ünlü yıldız Andy Grammer ve Dave Bassett üstlendi. “Yeni şarkımız için farklı bir şey denemek istedik” diyen grup üyeleri, şarkının aynı zamanda pozitif bir mesaj içerdiğini de vurguladı.

Amerika’nın Utah eyaletinden Jon Schmidt, Steven Sharp Nelson, Al van der Beek, Tel Stewart ve Paul Anderson adında 5 baba hobi olarak yaptıkları müzik videolarını The Piano Guys adıyla YouTube’a yüklemelerinin hemen ardından toplamda 130 milyonluk bir izlenmeye ulaşarak dünya çapında fenomen oldular. The Piano Guys klasik müzikten, rock ve film müziklerine kadar uzanan geniş bir yelpazedeki ilk albümlerini Sony Music etiketiyle yayınlamalarının ardından geçtiğimiz yıl Mart ayında İstanbul’a gelmiş ve izleyenleri kendilerine hayran bırakacak performanslar sergilemişti.

Piano Guys’ın yepyeni albümü “Uncharted”, hem dünya çapında hit haline gelmiş şarkıları sevenler hem de klasik müzik dinleyicileri için muhteşem bir albüm!


Back to Top