Skip to content

Pitbull’un merakla beklenen yepyeni albümü “Climate Change” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Gerek birbirinden hit şarkılarıyla gerekse de birbirinden ünlü isimlerle birlikte yaptığı ortak çalışmalarla, günümüzün en çok konuşulan pop yıldızlarından biri olan Pitbull’un merakla beklenen yepyeni albümü “Climate Change” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Grammy ödüllü ünlü yıldız Pitbull, yeni albümü “Climate Change”de ; Flo Rida, LunchMoney Lewis, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Stephen Marley, Jason Derulo gibi bir çok ünlü sanatçı ile bir araya geldi.

Toplam 12 şarkıdan oluşan albümde; Enrique Iglesias ile seslendirdiği, listelerde uzun süre ilk sıralarda yer alan “Messin’ Around”, Flo Rida ve LunchMoney Lewis ile ortak çalışması “Greenlight”ın yanı sıra “Bad Man (feat. Robin Thicke, Joe Perry & Travis Barker)“, “Options (feat. Stephen Marley)” ve “Sexy Body (feat. Jennifer Lopez)” ön plana çıkan şarkılar arasında yer alıyor.

Asıl adı Armando Christian Pérez olan başarılı müzisyen, şarkıcı, girişimci, moda ikonu ve aktör Pitbull, 5 milyonu aşkın albüm ve 60 milyondan fazla single satışını yakalayarak tüm dünyanın tanıdığı bir isim oldu. 1981, Miami doğumlu Pitbull’un hızlı çıkışı ve yakaladığı büyük başarı onu dijital müzik satışlarında da listelerin başına yerleştirdi ve rekor kıran download rakamları ile tüm dünyada şarkıları en çok download edilen isimlerden biri oldu.

Back to Top