Skip to content

Rag’n’Bone Man’in merakla beklenen ilk stüdyo albümü “Human” yayınlandı!

2016’nın en büyük çıkış yapan sanatçısı Rag’n’Bone Man’in merakla beklenen ilk stüdyo albümü “Human” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Albüme de adını veren ilk hit single çalışması “Human”daki güçlü yorum ve lirizm, şarkının dünya çapında listelerde, aylarca ilk sıralarda kalmasını sağladı. Yalnızca İngiltere’de bile 500 binin üzerinde satan ve 150 milyondan daha fazla kez dinlenen “Human” şarkısı ile Rag’n’Bone Man aralarında Chaka Khan, De La Soul ve Elton John gibi efsane isimlerin de bulunduğu çok geniş bir hayran kitlesi kazandı. Rory Graham, “Human” ile yakaladığı bu büyük başarıyı 2017 Brit Ödülleri’nde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ödülünü alarak taçlandırdı.

Dünyanın en prestijli müzik haberi platformlarından NME, standart versiyonu 12, delüks versiyonu 19 şarkıdan oluşan “Human” albümünü “Blues, hip-hop ve vintage sesleri pop temelinde birleştiren hem modern hem klasik bir albüm” olarak değerlendirdi.

Şimdiden “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, “Later… with Jools Holland” ve “The Graham Norton Show” gibi birçok televizyon programına konuk olarak performans sergileyen Rag’n’Bone Man, Mart ayında başlayacak olan büyük turnesine hazırlanıyor.


Back to Top