Skip to content

“SENDEN SONRA” YENİ BİR SOLUK

Bc5uEqSb1PI Play

Senden Sonra
Onur Betin & Mert Hakan Feat. Asena

“Onur Betin & Mert Hakan feat. Asena – Senden Sonra” 

Yeni dönem müziği olarak nitelendirilen, bünyesinde elektronik ve synthpop altyapılarını barındıran ve bu akıma Türkiye’de yeni bir soluk getirecek olan “Onur Betin & Mert Hakan feat. Asena – Senden Sonra” son dönemin en iddialı çıkışlarından biri olmaya aday!

“Senden Sonra” şarkısının sözü, müziği ve düzenlemesi başarılı müzisyen Onur Betin imzası taşıyor. Projede ayrıca şarkının ‘Onur Betin Club Mix’ adı altında remix versiyonu da bulunuyor. Yönetmenliğini Mustafa Özen’in üstlendiği video klip, geçtiğimiz haftalarda Alkent 2000 Villaları’nda iki günde tamamlandı. Video klipte Onur Betin ve Asena’nın sitil danışmanlığını Bali Kerem Güney üstlenirken, başarılı tasarımcılar Sudi Etuz, Elif Peacock ve Köksal Atay parçalarıyla iddialı görünümlerine kendi yorumlarını da katıyorlar. Saç tasarımları Esra Gül, makyajlar ise Duyguhan Tanış imzası taşıyor.

Yeni neslin dinlemeyi tercih ettiği, şarkı ve video klibiyle hem kulağa hem göze hitap edecek olan  “Onur Betin & Mert Hakan feat. Asena – Senden Sonra” 27 Nisan Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında, video klibi ise SonyMusicTurkiye YouTube kanalında müzikseverlerle buluşuyor.

Asena kimdir?

Asena Ömür, 28 Haziran 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Kültür 2000 Koleji’nde tamamladıktan sonra 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Müziğe olan ilgisi ilkokulda başladı. Ortaokulda okulun düzenlediği projelerde baş solist olarak yer aldı. 2010 yılında yine okulunun düzenlediği bir projede Zuhal Olcay’la birlikte Fazıl Say’ın bestelediği ve Nazım Hikmet’in yazdığı “Memleketim” adlı eseri seslendirdi. 2015 yılında profesyonel olarak Onur Betin’le müzik çalışmalarına başladı ve halen çalışmalarına devam etmektedir.

Onur Betin kimdir?

Müzisyen Onur Betin 25 temmuz 1982 yılında İstanbul’da doğdu, akademik müzik eğitimine 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı klasik keman eğitimi bölümünde başladı. İlk öğretimini burada tamamladıktan sonra  1992  yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı’na geçiş yaparak  orta,lise ve ünüversite eğitimine devam etti.Okul yıllarında enstrümanına  olan hakimiyetini yeteneği ile birleştirerek sayısız müzikal ve resitallerde yer aldı.

Onur Betin profesyonel müzik hayatına 2000 yılından bu yana aranjör ve müzik prodüktörü olarak devam etmektedir. Serdar Ortaç,Bengü,Yonca Evcimik,Tuğba Özerk gibi  türk pop müziğinin sevilen isimlerinin albümlerinde düzenlemeleri ile yer almasaının yanı sıra, türkiye ve dünya  müzik pazarına keşfettiği yetenekli genç ses sanatçılarıyla eşlikli projeler üretmeye devam etmektedir.

Müzik yapmaya olan aşkı kadar müziğin oluşumundaki ayrıntıları da özenle müziğine yansıtan Onur Betin şu sıralar müzik kariyerine üzerinde çalıştığı yeni projelerle  halen devam etmektedir.


Back to Top