Skip to content

SILA’NIN “MUHBİR”İ DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYOR!

Bsi5uvBtd3Q Play

Muhbir
Sıla, Mabel Matiz

Türk pop müziğinin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı “Muhbir”i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.

Sıla’nın geçtiğimiz aylarda ilk olarak “Heybeden Şarkılar” Harbiye Açıkhava konserleri serisinde Mabel Matiz ile düet yaptığı ve büyük beğeni toplayan “Muhbir” şarkısının konser kaydı YouTube’da günler içerisinde milyonlarca kez izlenmiş ve beğeni dolu mesajlar almıştı. Sıla hayranlarının bir süredir heyecanla beklediği; sözleri ve bestesi Sıla Gençoğlu ile Mabel Matiz ortaklığında, aranjesi ise Efe Bahadır’a ait olan “Muhbir” şarkısı bu kez yalnızca Sıla’nın yorumuyla müzikseverlerle buluşuyor.

Sony Music Türkiye etiketiyle bugün tüm dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla dinleyicilerin beğenisine sunulan “Muhbir”, Sıla’nın hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği yeni albümünün de habercisi olacak.

Sıla, 10 yıllık müzik yolculuğunu şarkılarıyla anlatacağı “ON’dan Kalan Şarkılar” konserler serisinin ilki ile bu akşam TIM Maslak Show Center’da sahne alacak. Biletleri günler öncesinden tükenen konseri kaçıranlar ise 30 Ekim, 6 ve 13 Kasım’da da TIM Show Center’da Sıla’yı izleyebilecekler.

 

Back to Top