Skip to content

SON FECİ BİSİKLET “TESLİM TESELLÜM” İLE KARŞINIZDA!

Alternatif rock müziğin son dönemde en önemli temsilcilerinden biri olan Son Feci Bisiklet, “Teslim Tesellüm” isimli yepyeni bir şarkı ile İstanbul Blue Night Records’un dördüncü grubu olarak dinleyicilerin karşısına çıkıyor. Daha önce müzikseverle Gece, YÖKŞ ve Nadas’ı buluşturan İstanbul Blue Night Records, Son Feci Bisiklet ile yoluna hız kesmeden devam ediyor.

İstanbul Blue Night ve Sony Music Türkiye işbirliğiyle yaratılan, alternatif müziğe yeni alanlar açmak ve müziği kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçen İstanbul Blue Night Records müzik yolculuğuna, dinleyicilerle buluştuğu ilk günden itibaren adından sıkça söz ettiren alternatif rock grubu Son Feci Bisiklet ile devam ediyor. Grup; vokalde Arda Kemirgent, gitarda Erkin Sağsen, davulda Can Sürmen ve bas gitarda Ozan Özgül‘ün katılımıyla bugünkü halini alıyor. Sözü ve müziği Arda Kemirgent’e ait olan, eski şarkılarda duymaya alışkın olduğumuz analog rock tınılarına yeniden can verilen “Teslim Tesellüm” şarkısının aranjesi ve çalışmanın prodüktörlüğü de yine gruba ait.

İstanbul Blue Night Records’un bir heyecan verici sürprizi daha bulunuyor. ”Teslim Tesellüm” single’ı, sadece plak formatında 7 Nisan’da raflardaki yerini alıyor.

Rock müziğine yepyeni bir soluk getiren Son Feci Bisiklet, yeni teklisi “Teslim Tesellüm” ile 24 Mart’ta tüm radyo ve dijital kanallardaki yerini alırken, video klibi ile de çok yakında İstanbul Blue Night Records’un YouTube kanalı aracılığıyla müzikseverlerle buluşacak.

 

Back to Top