Skip to content

TOM ODELL’İN YEPYENİ ALBÜMÜ “WRONG CROWD” CD VE LP VERSİYONLARIYLA TÜM MÜZİK MARKETLERDE!

bnZxWpwvFEk Play

Concrete
Tom Odell

TOM ODELL,

“WRONG CROWD”

Artwork

 “Another Love” şarkısıyla listelerden inmeyen başarılı İngiliz yıldız Tom Odell’in yepyeni albümü “Wrong Crowd” Sony Music etiketiyle yayınlandı. Daha önce Arctic Monkeys, Kasabian, Adele gibi önemli isimlerle çalışmış Jim Abbiss’in yapımcılığını üstlendiği albümle Odell iddialı ilerleyişini sürdürüyor.

2013 yılında yayınladığı “Long Way Down” albümüyle yılın en iyi söz yazarı seçilerek “Ivor Novello Ödülü”nün sahibi olan Tom Odell’in, yeni albümünden yayınlanan ilk şarkı albümle aynı adı taşıyan “Wrong Crowd” oldu. Şarkının Güney Afrika’da çekilen video klibini geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunan yıldız, video için ünlü yönetmen George Belfield ile çalıştı.

Toplam 15 şarkıdan oluşan “Wrong Crowd” albümünün delüks versiyonunda, standart versiyonda yer alan şarkıların yanı sıra “She Don’t Belong To Me”, “Mystery”, “Entertainment” ve “I Thought I Knew What Love Was” şarkıları yer alıyor.

2013 yılında BRIT ödülleri’nde “Critics’ Choice Award” kazanarak sesini daha geniş bir kitleye duyuran Tom Odell, “Can’t Pretend”, “Hold Me” ve “Another Love” şarkılarının yer aldığı “Long Way Down” albümünün 1 milyonu aşkın satışıyla uzun sure liste zirvelerinden inmedi. Jeff Buckley’e benzeyen sesiyle ve kendini diğer müzisyenlerden ayıran üslubuyla de eleştirmenlerce olumlu yorumlar alan Tom Odell; günümüzün başarılı isimleri arasında gösteriliyor.

WRONG CROWD

 Wrong Crowd

Magnetised

Concrete

Constellations

Sparrow

Still Getting Used to Being On My Own

Silhouette

Jealousy

Daddy

Here I Am

Somehow

Deluxe:

She Don’t Belong To Me

Mystery

Entertainment

I Thought I Knew What Love Was


Back to Top