Skip to content

Tuğkan Hikayesine “Ele Layık” ile devam ediyor!

i8e01paBYzg Play

Ele Layık
Tuğkan

Geçtiğimiz aylarda Sony Music etiketiyle yayınladığı sözü ve bestesi kendisine ait olan “Geber” ve “Sen Benim” şarkılarıyla büyük ilgi uyandıran Tuğkan, şimdi de “Ele Layık” teklisini tüm dinleyicileriyle buluşturuyor!

Henüz 24 yaşında olan ve Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitimine devam eden başarılı sanatçı Tuğkan, şarkılarındaki romantik sözleriyle ve dokunaklı yorumuyla dinleyicileri kısa sürede fethetmeyi başardı. Yaklaşık iki yıldır kendi YouTube kanalında yayınladığı şarkılarla milyonlarca kişiye ulaşan ve fenomen haline gelen Tuğkan, sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Alper Gemici’ye ait olan “Ele Layık” şarkısını tüm dinleyicilere sunuyor.

Video klibin senaryosunda “Ele Layık” şarkısına paralel bir hikaye anlatımını ele alan, son dönemin başarılı işlerine imza atmış yönetmen Sertan Öksüz’ü görüyoruz. Video klip geçtiğimiz günlerde Beykoz Kundura Fabrikası’nda yaklaşık 10 saatte tamamlandı.

“Geber”, “Sen Benim” ve şimdi de “Ele Layık” şarkısıyla hikayesine devam eden Tuğkan’ı önümüzdeki aylarda hikayenin devamı niteliğinde olan “Sümbüllendi” şarkısıyla da dinleyeceğiz.

“Tuğkan-Ele Layık” şimdi tüm dijital müzik platformlarında video klibi ise TugkanVEVO kanalında tüm müzikseverlerle buluşuyor.


Back to Top