Skip to content

“Wild Belle – Dreamland” Müzik Marketlerde ve Dijital Platformlarda!

ixMKmxX_Seo Play

Our Love Will Survive
Wild Belle

Wild Belle – Dreamland

Şimdi Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Wild Belle - Dreamland

 

İlk albümleriyle başarılı bir çıkış yapan ve Natalie Bergman ile Elliot Bergman adlı iki kardeşin kurduğu Amerikali indie rock grubu Wild Belle’in yeni albümü “Dreamland” şimdi müzik marketlerde!

Indie, reggae, pop gibi farklı türleri harmanlardıkları tarzlarıyla beğeni toplayan grup, yeni albümlerini Jamaika’da ve de Doc McKinney, Pat Carney, Brooklyn’s Dap Kings Homer Steinweiss ve Nick Movshon gibi eklektik müzisyenlerle kaydettiler.

“Dreamland” albümünde yer alan “Throw Down Your Guns” şarkısının Elliot Bergman yönetmenliğindeki ve Şikago Çocuk Korosu’nun yer aldığı klibi; barış adına yapılmış bir protesto betimlemisiyle NPR gibi önemli mecralar tarafından övgü dolu yorumlar aldı. Jamaika’da çekilen ve yerel dansçıların yer aldığı “Our Love Will Survive” şarkısının geçtiğimiz günlerde yayınlanan video klibi ise daha önce Rihanna ve Brooke Candy gibi isimlerle yaptığı çalışmalardan tanından Philippa Price’ın imzasını taşıyor.

Natalie Bergman’ın yer aldığı albümün sanatsal kapak fotoğrafı ise Elliot Bergman tarafından vintaj bir polaroid fotoğraf makinesi ile çekilmiş.

Nisan ayı itibariyle Amerika turnesine başlayacak Wild Belle, farklı tarzı ve müziği ile beğeni topluyor.

DREAMLAND

Mississippi River

Losing You

Dreamland

Coyotes

Cannonball

Giving Up On You

It Was You (Baby Come Back To Me)

Throw Down Your Guns

The One That Got Away

Our Love Will Survive

Rock And Roll Angel


Back to Top