Skip to content

X – Men Beklenen Film Müzikleriyle Sizlerle!

X- Men film serisinin müziklerine imza atmış Amerikan müzisyen John Ottman, serinin 19 Mayıs’ta vizyona giren filmine yeniden müzikleriyle imza attı!

     Filmin Konusu; Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Professor X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.

    En çok devam filmi çekilen fantastik bilimkurgu efsanesi olma yolunda ilerleyen X-Men geçtiğimiz günlerde film severlerle buluştu. X-Men: Apocalypse film kadrosunda yine Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, James McAvoy,Evan Peters gibi isimler yer alıyor.Marwel’in sevilen çizgi romanından uyarlanan film izleycililer tarafından hem konusu, hem efektleri hem de müzikleriyle tam not aldı.

Muhteşem konusu ve görsel efektleri kadar müzikleriyle de izleyiciyi çeken, John Ottman’ın imza attığı 25 Şarkılık “X-Men Apocalypse (Original Motion Picture Soundtrack)” albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!


Back to Top