Skip to content

Yüreğim İmparator aşktan ilham alıyor

Ars Longa, heyecanla beklenen yeni teklisi “Yüreğim İmparator” ile dinleyiciyle buluşuyor.

Olmazları olduran bir festival markası olan İstanbul Blue Night ve Sony Music Türkiye işbirliğiyle yaratılan, alternatif müzikle uğraşan gençleri desteklemek ve onları kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçen, yepyeni müzik hareketi İstanbul Blue Night Records, müzik yolculuklarıyla ve üretimleriyle ilham veren, dinleyici kitlesini her geçen gün büyüten Ars Longa ile yoluna devam ediyor.

 Vokal ve gitarda Ali Sinan Çulhaoğlu, gitarda Uygar Çehreli, bas gitar ve vokalde Berat İşçioğlu, klavye ve vokalde  Tuba Gördes ve davulda Mehmet Kemal Ülkenciler’den oluşan grubun bu yeni çalışması “Yüreğim İmparator”, tüm kaçınılmaz sonların karşısında aşktan cesaret ve ilham alarak ayakta durabilmeyi ve mücadele edebilmeyi konu edinen bir başka Ars Longa şarkısı olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Sözü, bestesi ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhaoğlu imzası taşıyan şarkı, Michael Jackson’dan Nekropsi’ye, Atilla Özdemiroğlu’ndan The Beach Boys’a geniş bir yelpazedeki sanatçılara selam veriyor.

Mix ve mastering’i Barış Büyük tarafından yapılan Yüreğim İmparator’un bir heyecan verici sürprizi daha var! Ekim ortasında müzikseverlere sunulacak olan ve mix’i Barkın Engin, mastering’i Çağlar Türkmen tarafından yapılan plak formatında bir de Umut Gökçen remix’i yer alacak.

Yüreğim İmparator, bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

 

Back to Top