Skip to content

Yüreğim İmparator plak formatında

Alternatif müziğin son dönemde en önemli temsilcilerinden biri olan Ars Longa, geçtiğimiz günlerde İstanbul Blue Night Records’tan yayınladıkları ve Sony Music etiketiyle çıkan yeni teklisi “Yüreğim İmparator”, şimdi de plak formatıyla dinleyiciyle buluşturuyor.

          Olmazları olduranların festival markası İstanbul Blue Night ve Sony Music Türkiye işbirliğiyle yaratılan, alternatif müzikle uğraşan gençleri desteklemek ve onları kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçen, yepyeni müzik hareketi İstanbul Blue Night Records, müzik yolculuklarıyla ve üretimleriyle ilham veren, dinleyici kitlesini her geçen gün büyüten Ars Longa ile yoluna devam ediyor.

Vokal ve gitarda Ali Sinan Çulhaoğlu, gitarda Uygar Çehreli, bas gitar ve vokalde Berat İşçioğlu, klavye ve vokalde  Tuba Gördes ve davulda Mehmet Kemal Ülkenciler’den oluşan grubun bu yeni çalışması “Yüreğim İmparator”, tüm kaçınılmaz sonların karşısında aşktan cesaret ve ilham alarak ayakta durabilmeyi ve mücadele edebilmeyi konu edinen bir başka Ars Longa şarkısı olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Sözü, bestesi ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhaoğlu imzası taşıyor.

Mix’i Barkın Engin, mastering’i Çağlar Türkmen tarafından yapılan plak formatında bir de sürpriz yer alıyor. Şarkının yanı sıra ayrıca Umut Gökçen tarafından yapılan Yüreğim İmparator remix’i dinleyiciyle buluşuyor.

 

Back to Top