Skip to content

ZAYN – PILLOWTALK

C_3d6GntKbk Play

PILLOWTALK
ZAYN

ZAYN

“PILLOWTALK”

ŞARKI VE VİDEO KLİBİ YAYINLANDI!

ZAYN’IN İLK STÜDYO ALBÜMÜ “MIND OF MINE” 25 MART’TA

SONY MUSIC ETİKETİYLE YAYINLANIYOR!

ZAYN 2

One Direction’dan ayrılan grup üyesi Zayn Malik’in solo albümünde yer alacak olan ilk single “Pillowtalk” yayınlandı! Şarkının aynı gün yayınlanan video klibinde Zayn’a Victoria’s Secret modeli Gigi Hadid eşlik ederken klibin yönetmenliğini ise ödüllü yönetmen Bouha Kazmi üstleniyor.

Zayn’ın Türkiye’deki hayranları klibin ve şarkının yayınlanmasının hemen ardından kısa bir süre içerisinde “Pillowtalk” etiketini ülkemizde de en çok konuşulan konular arasına soktular.

Pillowtalk’un yer aldığı Zayn’ın ilk stüdyo albümü “Mind of Mine” 25 Mart’ta Sony Music etiketiyle müzik marketlerde olacak! Bu tarih aynı zamanda Zayn’ın müzik hayatındaki yeni döneme geçişine ve solo kariyerine karar vermesinin yıldönümüne denk geliyor. Zayn konuya ilişkin FADER’a verdiği röportajda “Dinlediklerinde beni daha iyi anlayacaklar. 10 yıldır bu albüm hep aklımda oldu ve hep benimleydi ve yayınlamayı bekliyordu.” diyor.

Albümde Zayn ile birlikte çalışan ünlü prodüktör Malay daha önce Frank Ocean, Alicia Keys, ve John Legend gibi isimlerle yaptığı çalışmalardan tanınıyor. Malay, Zayn’ı “O bir dahi ve tam anlamıyla bir sanatçı.” diyor ve ekliyor: “O dürüst bir kalbi olan parlayan bir yıldız.” şeklinde tanımlıyor.

Dünyaca ünlü Billboard dergisine kapak olan Zayn’ın yeni müziği için, günümüzün ilgili müzik dinleyicilerinin dikkatini çekmeyi başaran, müzikal atmosfere ve yaratıma özen gösteren bir sanatçı yorumu yapılıyor.


Back to Top