Skip to content

Zayn’ın Yeni Şarkısı ve Videosu “It’s You” Yayınlandı!

ZAYN

IT’S YOU”

 KLİBİ İLK KEZ APPLE MUSIC’TE!

http://smarturl.it/ItsYouVid

It's You

Zayn’ın merakla beklenen ilk albümü “Mind of Mine” şimdi dijital ortamda ön-siparişe açıldı. 25 Mart’ta yayınlanacak olan albümü şimdi ön-sipariş eden hayranları albümde yer alan “It’s You” ve “Pillowtalk” şarkılarına anında sahip olabilecekler. “It’s You” şarkısının Ryan Hope yönetmenliğindeki video klibi ise kısa bir süre için şimdi sadece Apple Music’te.

Zayn “It’s You” şarkısını ilk kez Amerika’nın önde gelen TV programlarından “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”da seslendirmişti. Zayn’ın bu ilk solo TV performansında seslendirdiği melankolik şarkı, genç yıldızın güçlü sesini gözler önüne serdi.

Zayn’ın “Mind of Mine” albümünden yayınlandığı ilk single olan “Pillowtalk” Billboard Hot 100 listesinde, Amerika Dijital Şarkılar Listesi’nde, İngiltere Single Satış Listesi’nde ve ülkemizdeki Spotify listesinde 1. sıraya yerleşti. Pillowtalk videosu ise şimdiden 120 milyonluk izleme sayısını geçti bile.

Sanatçı görselleri için tıklayın.

http://www.rcarecordspress.com/artist/zayn

Zayn - Mind Of Mine

ZAYN’IN İLK STÜDYO ALBÜMÜ “MIND OF MINE” 25 MART’TA

SONY MUSIC ETİKETİYLE YAYINLANIYOR!

ALBÜM ŞİMDİ DİJİTAL ORTAMDA ÖN-SİPARİŞE AÇILDI!

One Direction’dan ayrılan grup üyesi Zayn’ın ilk stüdyo albümü “Mind of Mine” 25 Mart’ta Sony Music etiketiyle müzik marketlerde olacak! Bu tarih aynı zamanda Zayn’ın müzik hayatındaki yeni döneme geçişine ve solo kariyerine karar vermesinin yıldönümüne denk geliyor. Zayn konuya ilişkin FADER’a verdiği röportajda “Dinlediklerinde beni daha iyi anlayacaklar. 10 yıldır bu albüm hep aklımda oldu, hep benimleydi ve yayınlamayı bekliyordu.” diyor.

Albümde Zayn ile birlikte çalışan ünlü prodüktör Malay daha önce Frank Ocean, Alicia Keys, ve John Legend gibi isimlerle yaptığı çalışmalardan tanınıyor. Malay, Zayn’ı “O bir dahi ve tam anlamıyla bir sanatçı.” diyor ve ekliyor: “O dürüst kalpli olan parlayan bir yıldız.” şeklinde tanımlıyor. Dünyaca ünlü Billboard dergisine kapak olan Zayn’ın yeni müziği için, günümüzün ilgili müzik dinleyicilerinin dikkatini çekmeyi başaran, müzikal atmosfere ve yaratıma özen gösteren bir sanatçı yorumu yapılıyor.

Zayn Malik’in solo albümünde yer alacak olan ilk single “Pillowtalk” olmuştu. Şarkının aynı gün yayınlanan video klibinde Zayn’a Victoria’s Secret modeli Gigi Hadid eşlik ederken klibin yönetmenliğini ise ödüllü yönetmen Bouha Kazmi üstlendi. Zayn’ın Türkiye’deki hayranları klibin ve şarkının yayınlanmasının hemen ardından kısa bir süre içerisinde “Pillowtalk” etiketini ülkemizde de en çok konuşulan konular arasına soktular.

 

Back to Top