Skip to content

Zayn’ın ilk solo albümü “Mind of Mine”ın merakla beklenen LP versiyonu yayınlandı!

One Direction’dan ayrılan grup üyesi Zayn’ın ilk stüdyo albümü “Mind of Mine” şimdi LP versiyonuyla müzik marketlerde!

Mind of Mine albümün çıkış parçası “Pillowtalk” Billboard Hot 100 listesine 1. sıradan giriş yapmasının yanı sıra Amerika’da Dijital Şarkılar, İngiltere’de Single Satış ve Billboard’da “On Demand Songs” listelerinde de yine birinci sıraya yerleşmişti. Şarkının dikkat çeken video klibi ise 220 milyon izlemeyi geçti.

Dünyaca ünlü Billboard dergisine kapak olan Zayn’in yeni müziği için, günümüzün müzik dinleyicilerinin dikkatini çekmeyi başaran, müzikal atmosfere ve yaratıma özen gösteren bir sanatçı yorumu yapılıyor. One Direction’dan ayrılmasının ardından adından sıkça söz ettiren genç yıldız, verdiği bir röportajda “Dinlediklerinde hayranlarım beni daha iyi anlayacaklar; 10 yıldır bu albüm hep aklımda oldu, hep benimleydi ve yayınlanmayı bekliyordu.” diyor.

Zayn Malik’in merakla beklenen ilk albümü “Mind of Mine”da ünlü prodüktör Malay ile çalıştı. Malay, daha önce Frank Ocean, Alicia Keys ve John Legend gibi isimlerle yaptığı çalışmalardan tanınıyor ve Zayn’ı “O bir dahi ve tam anlamıyla bir sanatçı” şeklinde tanımlıyor ve ekliyor: “O dürüst ve parlayan bir yıldız.”

“Pillowtalk”, “It’s You” ve “Befoure” gibi şarkıların dikkat çektiği “Mine of Mine” albümü ülkemizde delüks versiyonuyla yayınlanıyor ve sanatçının hayranları albümün bu özel versiyonunda standart albümde olmayan; “Blue“, “Bright“, “Like I Would” ve “She Don’t Love Me” şarkılarını da dinleme fırsatı bulacaklar.

Zayn Malik’in One Direction’dan ayrıldıktan sonra ilk solo albümü “Mind of Mine” Sony Music etiketiyle ve LP versiyonuyla müzik marketlerde!


Back to Top