Skip to content

John Legend’ın merakla beklenen albümü “Darkness and Light” yayınlandı!

Oscar, Altın Küre ve 10 Grammy Ödülü sahibi, albümleri satış rekorları kıran başarılı soul / R&B şarkıcısı ve söz yazarı John Legend’ın merakla beklenen yepyeni albümü “Darkness and Light” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Chance the Rapper, Brittany Howard (Alabama Shakes) ve Miguel gibi sanatçıların da yer aldığı “Darkness and Light” albümünün prodüktörlüğünü ise Blake Mills (Alabama Shakes) üstlendi. Toplam 12 şarkıdan oluşan albümden yayınlanan ilk single “Love Me Now” ise listelerde başarılı bir yükseliş gösterdi.

“Darkness and Light” albümünden yayınlanan ilk video klip “Love Me Now” olurken, daha önce Kanye West, Alt-J, Vince Staples, Travis Scott gibi birçok isimle çalışan Nabil Elderkin’in yönetmenliğini yaptığı klip  Irak, Dominik Cumhuriyeti, Florida ve Kuzey Dakota’da çekildi.

Kariyeri boyunca başkalarının hayatlarında fark yaratmaya çalışan Amerikalı yıldız John Legend ayrıca kendi web sitesi (johnlegend.com) üzerinden başlattığı #LoveMeNow kampanyasıyla tüm hayranlarını sevdikleri biriyle fotoğraf çekip paylaşmaya davet etti.

“John Legend – Darkness and Light” Sony Music etiketiyle şimdi müzik marketlerde!


Back to Top